Často kladené otázky

K čemu mi kalendář Cleopatra bude a co zobrazuje?

Cleopatra je rozšířením Google kalendáře speciálně pro ženy. Na základě menstruace a ovulace ženy zobrazuje individuálně jednotlivé fáze - dynamickou, expresivní, kreativní a reflektivní. Další informace najdeš na úvodní straně.

Jak začít a prohlédnout si vlastní kalendář?

  1. Přihlásit se ke svému účtu na Googlu (nebo účtů, které jsou pod Googlem). Pokud nemáš Google účet, tak si jej můžeš založit ZDE.
  2. Zadat minimálně 2 termíny svých posledních menstruací.
  3. Uložením se spustí výpočet osobního kalendáře Cleoptara na příštích 6 měsíců. Jeho zjednodušený náhled uvidíš hned pod svými cykly. Vytvoření může trvat i několik minut, dle množství přihlášených lidí.

Co se stane, když si Cleopatru pořídím?

Kalendář Cleopatra se zobrazí do tvého osobního Google kalendáře prostřednictví zadaného účtu. Je barevný a s vyobrazení jednotlivých fází. Samozřejmě je možné jej skrýt či s někým sdílet (na příklad s partnerem), stejně jako jiné kalendáře.

Funguje Cleopatra i v mobilu a jiných zařízeních?

Ano, funguje stejně jako jiné sdílené Google kalendáře, to znamená, že se zobrazí na všech zařízeních, kde svůj Google kalendář používáš např. na počítači, notebooku, tabletu, chytrém telefonu.

Jak to, že se mi Cleopatra nezobrazuje na všech zařízeních?

Někdy je potřeba zařízení (tablet, mobil) restartovat a připojit k internetu, aby se načetla aktualizace kalendáře. Pokud to nepomůže napiš nám svůj problém do formuláře a my Ti co nejdříve odpovíme.

Jak se jednotlivé fáze v kalendáři Cleopatra vypočítávají?

Cykly a jednotlivé fáze se vypočítávají individuálně na základě zadaných termínů menstruace. Je možné je nastavit ručně v “Nastavení” nebo se počítat automaticky, podle zadaných termínů.

Budou se jednotlivé fáze aktualizovat?

Ano, při zadání nového termínu menstruace, její úpravy či smazání dojde k přepočítání celého kalendáře Cleopatra. Proto je důležité se pravidelně vracet. Jinak se jednotlivé fáze vypočítávají ze zastaralých údajů.

Co když zapomenu Cleopatru aktualizovat?

Nepřihlásí-li se uživatelka do 30ti dnů od poslední menstruace, tak ji přijde email s připomenutím potřebné aktualizace Cleopatry. Přidání dalšího cyklu a aktualizace kalendáře zabere jen chvilku.

Co v případě těhotenství?

V případě těhotenství, je možné místo zadání termínu menstruace “zapnout” “Těhotenství” v “Nastavení”. Automaticky se přestane odpočítávat kalendář a počká na vaši aktualizaci.

Termín menstruace je citlivý údaj, dozví se jej někdo?

Všechny osobní a citlivé údaje slouží pouze pro výpočet jednotlivých fází cyklu a výpočet individuálního kalendáře Cleopatra pro potřebu uživatelky. Žádné z poskytnutých údajů nebudou použity k jinému účelu. Údaje také nebudou předávány ani poskytovány třetím osobám, což je podrobně popsáno ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Co všechno zahrnuje předplatné Cleopatry?

Cena 250,- Kč za rok zahrnuje rozšíření vlastního Google kalendáře o individuální kalendář Cleopatra. Cena pokrývá náklady realizace a údržby Cleopatry. Více ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Jak mohu zrušit svůj kalendář Cleopatra?

Uživatelka může kdykoli zrušit svůj kalendář Cleopatra tlačítkem “Smazat kalendář” v “Nastavení” nebo tak může učinit prostřednictvím formuláře. Tím dojde ke smazání všech osobních údajů na cleopatra-calendar.com.

Jak to, že mi najednou kalendář Cleopatra zmizel?

Kalendář bude uživatelce zrušen, pokud včas neuhradí náklady na další rok. Datum do konce předplaceného období vidí uživatelka na webové stránce nad přehledem vlastních cyklů. Před smazáním účtu přijde uživatelce také email, který ji na tuto skutečnost upozorní. Více informací ve Všeobecných obchodních podmínkách.

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba, Bitcoin