Často kladené otázky


Cleopatra je rozšířením Google kalendáře speciálně pro ženy. Na základě menstruace a ovulace ženy zobrazuje individuálně jednotlivé fáze - dynamickou, expresivní, kreativní a reflektivní, podrobněji na Cyklická žena.

Aby aplikace mohla dobře fungovat, musí mít dostatek údajů k predikci výpočtů do budoucna. Čím více údajů zadáte, tím přesnější bude výpočet cyklů do budoucna.

Slevový kupón mají k dispozici Partneři, kteří s námi spolupracují pro své klientky. Zajistí snížení ceny až o 40% předplatného.

Kalendář Cleopatra se zobrazí do tvého osobního Google kalendáře prostřednictví zadaného účtu.

Ano, zobrazí se na všech zařízeních, kde svůj Google kalendář používáš např. na počítači, notebooku, tabletu, chytrém telefonu.

Někdy je potřeba zařízení (tablet, mobil) restartovat a připojit k internetu, aby se načetla aktualizace kalendáře. Pokud to nepomůže napiš nám svůj problém do formuláře a my Ti co nejdříve odpovíme.

Cykly a jednotlivé fáze se vypočítávají individuálně na základě zadaných termínů menstruace. Čím více termínů zadáš, tím je výpočet přesnější.

Ano, při zadání nového termínu menstruace, její úpravy či smazání dojde k přepočítání celého kalendáře Cleopatra. Proto je důležité se pravidelně vracet. Jinak se jednotlivé fáze vypočítávají ze zastaralých údajů.

Nepřihlásí-li se uživatelka do 30ti dnů od poslední menstruace, tak ji přijde email s připomenutím potřebné aktualizace Cleopatry. Přidání dalšího cyklu a aktualizace kalendáře zabere jen chvilku.

V případě těhotenství, je možné místo zadání termínu menstruace “zapnout” “Těhotenství” v sekci “Nastavení kalendáře” ve tvém uživatelském účtu. Automaticky se přestane odpočítávat kalendář a počká na vaši aktualizaci.

Všechny osobní a citlivé údaje slouží pouze pro výpočet jednotlivých fází cyklu a výpočet individuálního kalendáře Cleopatra pro potřebu uživatelky. Žádné z poskytnutých údajů nebudou použity k jinému účelu. Údaje také nebudou předávány ani poskytovány třetím osobám, což je podrobně popsáno ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Zahrnuje rozšíření vlastního Google kalendáře o individuální kalendář Cleopatra Plánování jednotlivých fází cyklu na 6 měsíců dopředu. Více ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Uživatelka může kdykoli zrušit svůj kalendář Cleopatra tlačítkem “Smazat kalendář” v sekci “Nastavení kalendáře” ve svém uživatelském účtu nebo tak může učinit prostřednictvím formuláře. Tím dojde ke smazání všech osobních údajů na cleopatra-calendar.com.

Kalendář bude uživatelce zrušen, pokud včas neuhradí náklady na další rok. Datum do konce předplaceného období vidí uživatelka na webové stránce nad přehledem vlastních cyklů. Před smazáním účtu přijde uživatelce také email, který ji na tuto skutečnost upozorní. Více informací ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Vyzkoušej měsíc ZDARMA   Výhody Cleopatry

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba, Bitcoin
© 2018 - 2024 Cleopatra Calendar. Webové stránky vytvořilo a spravuje studio Digi Age